Granč - Petrovce
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Nefunkčná lampa verejného osvetlenia

Nefunkčná lampa verejného osvetlenia
Zodpovedaný

Podnet:

Na ulici Gašparovec (nová IBV) medzi domami 18-19 je nefunkčná lampa verejného osvetlenia (horná ulica). Ďakujeme za skorú nápravu...
Príjazdová cesta na Gašparovec (nová IBV) pred panelákom je v totálne dezolátnom stave. Bolo by možné tie výtlky aspoň niečim dočasne zasypať? Taktiež ďakujeme za skorú nápravu...

Odpoveď:

Nefunkčnú lampu riešime už na základe oznámenia pani Fajthovej, bohužiaľ na sklade už nemáme žiadne nové svietidlo a do starého osvetlenia už nebudeme investovať. Po dodávke nového led svietidla, bude vymenené.

Čo sa týka výtlkov pri bytovke, pravdepodobne v priebehu troch mesiacov bude realizovaná nová vozovka od OcÚ po pána Zavatčana a na Vašej ulici priebežne opravené výtlky po realizácii optickej siete. Vaša časť ulice bude realizovaná pravdepodobne v budúcom roku po ukočení prípojok náprotivných pozemkov a výstavby bytového domu, s ktorou sa začne pravdepodobne v júly tohto roku.

Za pochopenie ďakujem

Mgr. Peter Pitoňák, starosta obce

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.